ŞİRKETLERİM ve İŞİM

1970 yılında ithalat ve ihracata odaklanan ilk şirketimin kuruluşuyla kariyerime başladığımdan beri tekstil endüstrisinde aktifim. 1975 yılında şirketi Amerikan Plant ve Equipment, Inc. olarak yeniden markalaştırdım ve halen sahibi ve başkanıyım.

Her iki şirket de dünya genelinde çoğu ülkede makine sattı, önce tekstil boyama ve bitirme makinelerinde uzmanlaştı ve daha sonra pamuk eğirme, sentetik filament eğirme, yün ve en kötü iplik eğirme, dokuma, örme, dokumasız endüstriyel kumaş ekipmanları, dar kumaş makineleri ve diğer tekstil makineleri dahil olmak üzere tekstil endüstrisinin tüm alanlarına yayıldı.

Yıllar boyunca Vamatex, Galvanin, Hauser, Guma ve birçok diğer Avrupa markasını Amerika pazarına tanıttık ve temsil ettik. Amerikan Plant and Equipment, ev tekstilleri ve dokumasız ekipman gibi diğer alanlara yoğunlaşmaya başladı.

Şirketim şu anda, dokumasız ekipmanlardan, yatak yapma ekipmanlarına, medikal tekstillerden, ileri medikal makinelerden, yüz maskesi makineleri ve ilgili ekipmanlara kadar kapsamlı bir ekipman yelpazesinde uzmanlaşıyor. Ürün yelpazemiz bandajlar, çeşitli gıda maddeleri ekipmanı, farklı türde yiyecekler için bir dizi fırın ve tüm yelpazede Tetrapak makineleri ile verimli dikiş ekipmanlarına kadar uzanıyor.

Yatak ve yorgan iç yatak yapma makineleri, çikolata üretim makineleri, patates cipsi hatları ve hatta kahve kavurma makineleri için geniş bir ekipman seçeneği sunuyoruz. Üfleme film, kabarcık film, metalize film ekipmanlarımız ve güçlü petrol kulelerimiz, bezi toplama ve yırtma makineleri gibi geri dönüşüm ekipmanları ile birlikte en iyi performans için tasarlanmıştır.

Ayrıca, yastık üfleme ekipmanı ve yatak, döşeme ve ambalaj endüstrisi için köpük ekipmanı tedarik ediyoruz. Açma ve temizlemeden iplik çekmeye, dokumaya, bitirmeye ve basmaya kadar her türlü tekstil makinesi, tekliflerimizi tamamlar, bunlara motorlar, türbinler ve kombine çevrim tesislerini içeren ileri enerji üretim sistemlerimiz eklenmiştir.

Şirketimiz şu anda tekil makinelerden komple tesislere kadar her şeyi alıp satıyor ve kurulum (anahtar teslimi) hizmeti sunuyor. Komisyonlu satışlar, brokerlık satışlar, yeniden satmak için doğrudan satın almalar, değerlemeler/ekspertizler ve düzenli tasfiyeler yapıyoruz.

Makineyi yeniden koşullandırmak için tam teşekküllü bir dükkanımız var, çeşitli makineleri ele alabilecek mekanik, elektrik ve elektronik teknisyenlerle donatılmıştır, bunlar yeniden inşa, ilk sökme, montaj, paketleme ve nakliye işlemlerini içerir.

Amacımız müşteriye en yüksek değeri sunmaktır.

Web sitelerimiz:

www.AmericanPlantAndEquipment.com

Yeni ve İkinci El Endüstri Makinaları

www.NovaStarMedical.com

Medikal Ekipmanlar, PPE, N95 Maske Makinaları, Nonwoven kumaş, vs.

www.TapeEdge.com

Tüm yatak kenarı kapama ihtiyaçlarınız için.  Tamamen rektifiye ve yeni makinalar mevcuttur.

Arayın, Görüşelim

📞 (864) 574-0404

📧 NovaStarUSA@gmail.com 

 

12 + 15 =