MOJE FIRMY I MOJA PRACA

Działam w branży tekstylnej od 1970 roku, kiedy to rozpocząłem karierę od założenia mojej pierwszej firmy zajmującej się importem i eksportem. W 1975 roku zmieniłem nazwę firmy na American Plant and Equipment, Inc., której jestem obecnym właścicielem i prezesem.

Obie firmy sprzedawały maszyny w krajach na całym świecie. Początkowo specjalizowaliśmy się w maszynach do farbowania i wykończenia tekstyliów, a następnie we wszystkich obszarach przemysłu tekstylnego, w tym przędzenia bawełny, włókien syntetycznych, wełny i czesaków; tkactwie, dziewiarstwie, sprzęcie do włóknin przemysłowych, wąskich maszynach do tkania i innych maszynach tekstylnych.

Przez lata reprezentowaliśmy i wprowadzaliśmy na rynek amerykański takie firmy jak Vamatex, Galvanin, Hauser, Guma i wiele innych europejskich marek. Firma American Plant and Equipment zaczęła koncentrować się na innych dziedzinach, takich jak tekstylia domowe i sprzęt włókninowy.

Moja firma obecnie specjalizuje się w szerokim zakresie sprzętu, od urządzeń do produkcji materiałów niewłóknistych, sprzętu do produkcji materaców, medycznych tekstyliów i zaawansowanych medycznych maszyn, do maszyn do produkcji masek na twarz i powiązanego sprzętu. Nasza oferta produktów obejmuje również bandaże, różnorodne sprzęty do produkcji żywności, w tym mnóstwo pieców do różnych typów jedzenia oraz maszyny Tetrapak na cały ich asortyment, a także wydajne urządzenia do szycia.

Oferujemy szeroki wybór urządzeń do produkcji materaców i maszyn do produkcji sprężyn wewnętrznych do narzut, maszyn do produkcji czekolady, linii do produkcji chipsów ziemniaczanych, a nawet maszyn do palenia kawy. Nasz sprzęt do produkcji folii dmuchanej, folii bąbelkowej, folii metalizowanej oraz potężne platformy wiertnicze, wraz ze sprzętem do recyklingu, takim jak maszyny do zbierania i rozrywania szmat, są zaprojektowane do optymalnej wydajności.

Dostarczamy również sprzęt do nadmuchiwania poduszek i sprzęt do produkcji pianki dla przemysłu materacowego, tapicerskiego i opakowaniowego. Wszystkie rodzaje maszyn tekstylnych, od otwierania i czyszczenia po przędzenie, tkanie, wykończanie i drukowanie, dopełniają naszą ofertę, uzupełnioną o zaawansowane systemy generowania energii, w tym silniki, turbiny i elektrownie o obiegu skojarzonym.

Nasza firma obecnie kupuje i sprzedaje wszystko, od pojedynczych maszyn po kompleksowe instalacje, włączając usługę instalacji (pod klucz). Prowadzimy sprzedaż na zlecenie, sprzedaż poprzez pośredników, bezpośrednie zakupy na potrzeby odsprzedaży, oceny/wyceny oraz uporządkowane likwidacje.

Nasza firma obecnie kupuje i sprzedaje wszystko, od pojedynczych, indywidualnych maszyn po kompletne instalacje i obejmuje usługi instalacyjne (pod klucz). Zajmujemy się sprzedażą konsygnacyjną, sprzedażą maklerską, bezpośrednimi zakupami w celu odsprzedaży, wycenami/ocenami i uporządkowanymi likwidacjami.
Posiadamy pełne zaplecze dla regeneracji maszyn, wraz z technikami mechanicznymi, elektrycznymi i elektronicznymi przygotowanymi do obsługi wielu różnych maszyn, ich przebudowy, wstępnego demontażu, ponownego montażu, pakowania i wysyłki.

Naszym celem jest realizowanie naszej pracy z jak największą korzyścią dla klienta.

STRONY WWW:

www.AmericanPlantAndEquipment.com

Nowe i używane maszyny przemysłowe.

www.NovaStarMedical.com

Sprzęt medyczny, PPE, maszyny do produkcji masek N95, włóknina itp.

www.TapeEdge.com

Wszystko związanie z laminowaniem.  Od całkowicie odnowionego w naszym sklepie do zupełnie nowego.

Dogadajmy się

📞 (864) 574-0404

📧 NovaStarUSA@gmail.com 

 

12 + 11 =