MOJE FIRMY I MOJA PRACA

Działam w branży tekstylnej od 1970 roku, kiedy to rozpocząłem karierę od założenia mojej pierwszej firmy zajmującej się importem i eksportem. W 1975 roku zmieniłem nazwę firmy na American Plant and Equipment, Inc., której jestem obecnym właścicielem i prezesem.

Obie firmy sprzedawały maszyny w krajach na całym świecie. Początkowo specjalizowaliśmy się w maszynach do farbowania i wykończenia tekstyliów, a następnie we wszystkich obszarach przemysłu tekstylnego, w tym przędzenia bawełny, włókien syntetycznych, wełny i czesaków; tkactwie, dziewiarstwie, sprzęcie do włóknin przemysłowych, wąskich maszynach do tkania i innych maszynach tekstylnych.

Przez lata reprezentowaliśmy i wprowadzaliśmy na rynek amerykański takie firmy jak Vamatex, Galvanin, Hauser, Guma i wiele innych europejskich marek. Firma American Plant and Equipment zaczęła koncentrować się na innych dziedzinach, takich jak tekstylia domowe i sprzęt włókninowy.

Obecnie moja firma specjalizuje się w sprzęcie włókninowym, sprzęcie do produkcji materacy, tekstyliach medycznych, sprzęcie medycznym, maszynach do maseczek na twarz i innym powiązanym sprzętom, sprzęcie spożywczym, sprzęcie do szycia, sprzęcie do materaców i sprężyn, maszyn do produkcji czekolady, linii chipsów ziemniaczanych, folii bąbelkowej i rozdmuchiwanej, metalizowanym wyposażeniom do folii, sprzęcie do recyklingu, takim jak maszyny do rozdrabniania, sprzęcie do rozdmuchiwania poduszek, a także sprzęcie do pianek do materacy, tapicerki i przemysłu opakowań. Firma zajmuje się wszystkimi rodzajami maszyn włókienniczych, od otwierania i czyszczenia do przędzenia, tkania, wykańczania i drukowania.

Nasza firma obecnie kupuje i sprzedaje wszystko, od pojedynczych, indywidualnych maszyn po kompletne instalacje i obejmuje usługi instalacyjne (pod klucz). Zajmujemy się sprzedażą konsygnacyjną, sprzedażą maklerską, bezpośrednimi zakupami w celu odsprzedaży, wycenami/ocenami i uporządkowanymi likwidacjami.
Posiadamy pełne zaplecze dla regeneracji maszyn, wraz z technikami mechanicznymi, elektrycznymi i elektronicznymi przygotowanymi do obsługi wielu różnych maszyn, ich przebudowy, wstępnego demontażu, ponownego montażu, pakowania i wysyłki.

Naszym celem jest realizowanie naszej pracy z jak największą korzyścią dla klienta.

STRONY WWW:

www.AmericanPlantAndEquipment.com

Nowe i używane maszyny przemysłowe.

www.NovaStarMedical.com

Sprzęt medyczny, PPE, maszyny do produkcji masek N95, włóknina itp.

www.TapeEdge.com

Wszystko związanie z laminowaniem.  Od całkowicie odnowionego w naszym sklepie do zupełnie nowego.

Dogadajmy się

📞 (864) 574-0404

📧 NovaStarUSA@gmail.com 

 

8 + 11 =